Serie A

Nainggolan: Nuk e prisja largimin, Contes i erdhi keq për mua

Radja Nainggolan po shijon rikthimin e tij te Cagliari, teksa në fundjavë shënoi një gol spektakolar, ndërsa sardët po bëjnë një ecuri mjaft të mirë në kampionat, por belgu është rikthyer të flasë sërish për Interin dhe largimin nga zikaltrit në verë.

“Nuk e prisja të largohesha. Marotta nuk më kishte thënë asnjëherë se duhet të largohem. Një ditë Conte më mori më vete dhe më tha se i vinte keq për mua, por drejtuesit kishin vendosur tashmë për largimin, që para se të niste grumbullimi”, tregoi belgu.

Më pas mesfushori nuk ngurroi të flasë edhe për eksperiencën e paktë me Antono Conten gjatë përgatitjeve, ku foli me superlativa për teknikun aktual të zikaltërve dhe pranoi se do t’i kishte pëlqyer të vazhdonin të punonin bashkë.

“Ishte një maniak i detajeve dhe u argëtova shumë gjatë punës me të. Ishte shumë i qartë si trajner, i drejtpërdrejtë dhe të thoshte gjithmonë gjërat që nuk i pëlqenin. Do të më pëlqente të luaja edhe me Barellën, që do të bëhet një mesfushor shumë i madh”, tha Nainggolan për transmetuesin e Serisë A, DAZN.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency