Ligue 1

Nantes “thyen” Lyonin, vendi i dytë një mirazh!

Nantes pakësoi akoma më shumë shanset e Lyon për ta mbyllur sezonin në vendin e dytë të Ligue 1 që do t’i siguronte direkt kualifikimin në fazën e grupeve të UEFA Champions League për sezonin e ardhshëm. Në Stade de la Beaujoire triumfoi me shifrat 2-1 skuadra e boshnjakut Halilhodzic falë golave të Coulibaly dhe Limbombe, ndërkohë që për Lyon barazoi përkohësisht Terrier. Goli i Limbombe në minutën e 83-të ishte vërtetë fantastik pasi erdhi nga një goditje standarte.  Nantes me këtë fitore hodhi një hap të sigurt drejt mbijetesës ndërkohë që Lyon me këtë humbje vë në rrezik edhe vendin e 3-të, pasi St Ettiene dhe Marseille kërcënojnë nga pas.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency