Lajme

Napoli beson te Meret, refuzon të gjitha ofertat për të

Napoli ka refuzuar ofertën e Romës për portierin Alex Meret, pasi e cilëson 23-vjeçarin si investim të rëndësishëm si për të tashmen, ashtu edhe për të ardhmen.

Gardiani ka humbur vendin e titullarit, pasi Gattuso i beson kolumbianit Ospina, megjithatë te Napoli nuk kanë dyshime te cilësitë e Meret.

Për më tepër, gardiani italian është vetëm 23-vjeçar dhe te Napoli duan të rritet me qetësi, për t’u shndërruar në një pikë të rëndësishme të skuadrës në të ardhmen.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency