Merkato

Napoli gjen në Austri zëvendësues për Hysajn

Napoli është shumë aktiv në merkato, edhe pse ende nuk janë konfirmuar operacionet e rëndësishme. Trajneri i ri Ancelotti kërkon me ngulm ndryshime në mbrojtje dhe i përzgjedhuri për krahun e djathtë, si alternativë e Elseid Hysajt është Stefan Lainer i Salzburgut.

25-vjeçari austriak vlen 10 milionë Euro dhe bisedimet janë në fazë tepër të avancuar për lojtarin, i cili mund të mbulojë edhe rolin e mesfushorit, duke u bërë një “jolly” për skemat e Ancelottit.

Gjithashtu me Lainer, napolitanën duan të jenë të përgatitur edhe për një largim të mundshëm të Hysajt, që siç e ka pranuar menaxheri i tij, mund të ndjekë pas Maurizio Sarrin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top