Futboll

Napoli i jep leksion, Bayerni i Nagelsmann vetëm humbet!

Bayerni i Julian Nagelsmann vazhdon të mos funksionojë. Bavarezët u mposhtën nga Napoli me rezultatin e thellë 0-3 brenda në Alianz Arena në miqësoren e radhës. 4 humbje për ekipin e Nagelsmann në këtë fazë përgatitore dhe kjo ndaj Napolit erdhi vetëm një javë para debutimit në ndeshjen zyrtare pikërisht në turin e parë të Kupës së Gjermanisë. 2-golëshi i Osimhen dhe finalizimi i Machach i dhanë suksesin ekipit të Spalletit që shënoi tre herë në 20 minutat e fundit, pikërisht kur Nagelsmann kishte zëvendësuar të gjithë emrat me peshë për t’iu bërë vend të rinjëve të akademisë. Megjithatë këmbanat e alarmit për një Bayern Munich që nuk funksionon kanë nisur të bien.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency