Serie A

Napoli-Milan, superpërballje për kreun në San Paolo, Interi dhe Roma vetëm për fitore!

Napoli-Milan është supersfida e javës së së 7-të në Serie A, një sfidë për kreun e renditjes mes dy skuadrave që e kanë nisur më mirë nga të gjithë këtë sezon. 17 pikë ka grumbulluar Milani i Piolit në 7 ndeshjet e para duke mos njohur humbje, ndërkohë Napoli numëron 14 pikë në tabelë, edhe pse në fushë ka 5 fitore dhe 1 humbje, atë ndaj Sassuolos në 6 takime. Gattuso do të përballet me të shkuarën e tij sot në mbrëmje në San Paolo në një ndeshje që pritet të dhurojë emocione të mëdha, ndërsa spektakli parashikohet i garantuar kur dihet që në fushë do të zbresin emra si Ibrahimovic apo Insigne e Mertens.

Në 5 përballjet e fundit direkte statistikat kanë qenë në baraspeshë totale me nga një fitore për secilin ekip dhe 3 barazime. Milani në këtë ndeshje do të drejtohet nga Daniele Bonera pasi Pioli dhe ndihmësi i tij janë me koronavirus, ndërkohë qe te Napoli, Gattuso nuk ka në dispozicion sulmuesin Osimhen si dhe Hysajn e Rrahmanin, të 3 pozitive me Covid-19. E diela e Serie A në Supersport nuk është vetëm Milan-Napoli pasi më herët në orën 15:00, do të jetë radha e Interit dhe Romës. Zikaltrit do të synojnë te rikthehen te suksesi në ndeshjen shtëpiake ndaj Torinos, ndërkohë që Roma pret në Olimpico Parmën, në një takim ku pavarsisht mungesave do të synojë vetëm 3 pikët.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency