Serie A

Napoli nuk heq dorë nga Barrela, nis ofensivën!

Napoli nuk heq dorë nga Nicolo Barella dhe është gati të sfidojë Interin, Arsenalin dhe Chelsea-in per talentin italian.

De Laurentis është gati të investojë plot 40 milionë euro për kartonin e 21-vjeçarit të cilit i ofron edhe një kontratë 5-vjeçare me një pagë prej 4 milionë eurosh.

Palët janë në bisedimet paraprake pasi janë në ditët e para të merkatos por largimi i mundshëm i Allan drejt Paris Saint Germain në janar do të përshpejtonte ofensivën e të kaltërve për Barellan.

De Laurentiis prej kohësh ka pranuar admirimin për lojtarin e Cagliarit teksa edhe Ancelotti mirëpret afrimin sidomos të talenteve italianë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency