Serie A

Napoli nuk ngre “kokë”, mposhtet nga Verona dhe zbret në vendin e 6-të!

Pas humbjes në Superkupën e Italisë ndaj Juventusit, Napoli i Gennaro Gattuso mori një tjetër goditje pasi u mposht nga Verona me rezultatin 3-1 në stadiumin Bentegodi. Një disfatë e rëndë kjo për skuadrën e kaltër që zbriti nga vendi i 4-t në pozicionin numër 6 pas javës sē 19-të të fundit për fazën e parë. Gjithçka u mendua e lehtë për skuadrën e Gattusos kur Lozano kaloi në epërsi Napolin që në minutën e parë. Megjithatë brenda fraksionit të parë skuadra e Juric riktheu baraspeshën me Dimarcon. Në pjesën e dytë Barak dhe Zaccagni me golat e tyre fundosën Napolin, që pësoi humbjen e 6-të në këtë sezon të Serie A, dhe misioni Champions sa vjen e ndërlikohet. Vazhdon kriza e Cagliarit që pësoi një tjetër humbje pasi u mposht 1-0 nga Genoa në Marassi, me stolin e Di Francescos që ka nisur të lëkundet ndjeshëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency