Merkato

Napoli nuk ul pretendimet, PSG heq dorë nga Koulibaly

PSG ka hequr dorë përfundimisht nga gara për Kalidou Koulibaly. Lajmi është konfirmuar nga mediat franceze, që bëjnë me dije se arsyeja kryesore për këtë vendim ka ardhur nga pretendimet e Napolit, që kërkonte rreth 70 milionë euro për mbrojtësin.

Tashmë në garë për shërbimet e senegalezit është vetëm Manchester United që e sheh Koulibalyn si partnerin ideal për Harry Maguire në qendrën e mbrojtjes. 28-vjeçari është pjesë e Napolit që nga viti 2014, kur u ble nga Genk dhe ka një kontratë me klubin e kaltër deri në vitin 2023.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency