Merkato

Napoli “pazar” te Lille, po negocion me sulmuesin 21-vjeçar

Orë vendimtare për të ardhmen e Victor Osimhen. Sulmuesi nigerian i Lille u largua nga Franca bashkë me menaxherin e tij këtë mëngjes dhe zbarkoi në mesditë në Napoli, ku do të ketë një takim me drejtuesit e klubit italian, pas të cilit do të vlerësojë mundësinë e transferimit nën hijen e Vezuvit.

Presidenti De Laurentiis dëshiron të transferojë me titull përfundimtar futbollistin e ditëlindjes 1998, në këtë sezon ka shënuar 18 gola e ka dhënë  6 pasime vendimtare për gol në 38 ndeshje në total.

Paratë për blerjen e Osimhen Napoli beson se do t’i sigurojë nga shitja e polakut Milik.

Napoli është gjithashtu i interesuar për Gabriel, mbrojtësin qendror të Lille, i cili është gjithashtu ekstrakomunitar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency