Serie A

Napoli rikthehet te fitorja me Hysjan titullar, Quagliarella humb takimin me historinë!

Pas barazimit ndaj Milanit në kampionat dhe eliminimit nga Kupa e Italisë pikërisht nga kuqezinjtë, Napoli i Carlo Ancelottit u rikthye te fitorja në Serie A, pasi mposhti lehtësisht 3-0 Sampdorian në San Paolo. Me Elseid Hysaj të rikthyer në formacionin titullar në krahun e djathtë të mbrojtjes, napoletanët zhbllokuan shifrat në minutën e 25-të me sulmuesi polak Milik. 1 minutë më vonë Insigne dyfishoi shifrat ndërsa fitoren e Napolit e vulosi Simone Verdi me penallti pak përpara fundit të takimit. Sampdoria krijoi disa raste për gol por pa mundur të shënojë dot me Fabio Quagliarellan që nuk arriti dot të vendoste një rekord personal pasi ashtu si Batistuta edhe sulmuesi i Napolit e gjeti rrugën e rrjetës në kampionat në 11 ndeshje radhazi pa mundur ta çojë dot në 12.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency