Merkato

Napoli – Roma, derbi italian për Matteo Darmian

Pas mbylli marrëveshjen për Cicirettin, Napoli përgatitet për një tjetër goditje në merkato. Maurizzio Sarri po kërkon prej kohësh një futbollist anësor, pas dëmtimit të Ghoulam dhe si atlernativën më të mundshme sheh italianin Matteo Darmnian, i cili pritet të largohet nga Manchester United, pasi nuk bën pjesë në planet e Mourinhos. Ish-futbollisti i Torinos luan në të dy krahët e mbrojtjes dhe do të ishte një rival i fortë për vendin e titullarit edhe për Elseid Hysajn. Aktualisht mbrojtësi italian përfiton 2 milionë euro neto në sezon te “Djajtë e Kuq”.

Në fakt, situatën e Darmian po e monitoron edhe Roma, që synon ta transferojë në kryeqytet në formë huazimi me të drejtë blerjeje. Pra, pritet të ketë një derbi italian për 28-vjeçarin e United.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency