Basketboll

NBA, Antetokounmpo rikthen Bucks te fitorja, Houston fiton derbin teksan!

Pauza e gjatë prej koronavirusit i bëri mirë Milwaukee Bucks që u rikthye te fitorja pas tre humbjesh radhazi dhe e bëri me një sukses bindës ndaj Boston Celtics me rezultatin 119-112 në HP Field House në Orlando, sfidë në të cilën shkëlqeu i përhershmi Giannis Antetokounmpo me 36 pikë, 15 rebound dhe 7 asiste. Kjo ishte fitorja e 54 sezonale për Bucks ndërkohë që Celtics pësuan humbjen e 22-të. Një fitore me peshë mori San Antonio Spurs që mposhti me rezultatin 129-120 Sacramento Kings. Skuadrës kaliforniane nuk i mjaftoi as paraqitja e shkëlqyer e Fox që realizoi 39 pikë. Një fitore të madhe pas kohës shtesë arriti Houston Rockets në derbin teksan ndaj Dallas Mavericks me rezultatin 153-149. James Harden ishte thjeshtë fantastik në këtë sfidë me 49 pikë, 9 rebound dhe 8 asiste.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency