Basketboll

NBA/ Carmelo Anthony i bashkohet Rockets

Carmelo Anthony është zyrtarisht një lojtar i Houston Rockets. Ish-lojtari i Oklahoma City Thunder ka nënshkruar një kontratë një vjeçare ku do të përfitojë 2.4 milionë dollarë.

Gjithashtu është përfolur shumë për rolin që Melo do të ketë në fushë, nëse ai do ta nisë ndeshjen në pesëshen e parë ose nga stoli, por çdo gjë do të varet nga tranjeri Mike D’Antoni. Vetë D’Antoni kur u pyet nga disa gazetarë lidhur me këtë çështje tha se Anthony është i hapur për të dyja rolet.

Kjo marrëveshje është përfolur se është arritur prej më shumë se 1 muaji, e me shkëmbimin që Thunder bëri me Atlanta Hawks gjithçka dukej e konfirmuar, pasi dhe Hawks e hoqën lojtarin nga skuadra duke i paguar 25 milionë dollarë.

Në 1054 ndeshje të luajtura në karrierë, Melo ka startuar në secilën prej tyre, e për këtë arsye në të shkuarën pati deklaruar se nuk ndihej i sigurt nëse do të mund ta pranonte të futej gjatë ndeshjes.

34-vjeçari po i bashkohet një ekipi si Rockets, të cilët në sezonin e shkuar fituan 65 ndeshje e duke humbur në finalen e konferencës kundrejt kampionëve të Golden State Warriors. Në grup ai do të gjejë MVP e kampionatit 2017-2018 James Harden dhe një nga miqtë e tij më të mirë, organizatorin Chris Paul.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency