Basketboll

NBA, Celtics e Raptors vijojnë marshimin, Bladsoe frymëzuesi i Bucks

Boston Celtics nuk e prishi serinë e fitoreve radhazi, duke mposhtur me vetëm një pikë diferencë 97 – 96 Portland Trail Blazers. Në “TD Garden” të Bostonit u zhvillua një ndeshje shumë e fortë, me skuadrën nga Oregoni që shpërdori një avantazh prej 16 pikësh të arritur në fund të pjesës së parë. Horford rezultoi lojtari më i mirë për Celtics me 22 pikë, 5 asiste dhe 10 rikuperime.

Eric Bladsose me 28 pikë, 6 asiste dhe 4 topa të kontrolluar poshtë koshit ishte frymëzuesi i Milwaukee Bucks, që fitoi 94 – 109 në parketin e Brooklyn Nets.

New York Nicks dështoi të shfrytëzonte faktorin fushë në përballjen me Atlanta Hawks, që fitoi 96 – 99 në “Madison Square Garden”.

Toronto Raptors nuk zhgënjeu në “Air Canada Center” ndaj Memphis Grizzlies, duke fituar 101 – 86. 6 basketbollistë të Raptors realizuan 10 apo më shumë pikë, duke e bërë të pavlefshme paraqitjen e mirë të Marc Gasol, që shënoi 20 pikë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency