Basketboll

NBA, Durant kthehet në stërvitje, gati për finalen e 5-të?

Kevin Durant rikthehet në stërvitje dhe ndez shpresat e tifozëve të Golden State për një rikuperim të mundshëm për finalen e 5-të ndaj Toronto Raptors. Ylli i Warriors mungon prej një kohe të gjatë por tashmë kampionët në fuqi të NBA kanë më shumë nevojë se kurrë për kthesën e tij për të mbrojtur titullin pasi Toronto është vetëm një fitore larg kurorës dhe formacioni i trajnerit Steve Kerr duhet të fitojë 3 ndeshje rresht për të ruajtur unazat e skuadrës kampione.

“Do të shohim se si do të shkojnë gjërat deri në momentin e fundit para se të vendosim. Lojtari do të jetë në stol, por edhe mund të luajë nga minuta e parë. Do të bëjmë edhe një seancë gjuajtjesh për të kuptuar gjendjen e lojtarit”, tha Steve Kerr.

Kevin Durant vjen nga një dëmtim në pulpë dhe nuk ka luajtur në 4 finalet e para play off (madje as në finalet e Perëndimit ndaj Portland). Skuadra e Toronto udhëheq 3-1 serinë e ndeshjeve dhe është një fitore larg titullit kampion. Ndeshja e katërt luhet në Kanada dhe vendasit synojnë të mbyllin që tani betejën për titull.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency