Basketboll

NBA/ Harden shkëlqen, por merr kritika nga Kobe Bryant

Jo të gjithëve po i pëlqen ajo që po bën James Harden në sezonin aktual të NBA. Ylli i Houston Rockets po thyen rekorde me performancat e tij fantastike ndeshje pas ndeshjeje.

Ka 20 ndeshje me mbi 40 pikë në sezonin e rregullt, gjë që nuk ndodhte që në kohën e Kobe Bryant. Dhe pikërisht ish-basketbollisti i Los Angeles Lakers i ka dhënë një këshillë.

“Ka shumë mënyra për ta çuar në fitore ekipin tënd. Unë nuk jam shumë fans i stilit që ka zgjedhur Harden për ta bërë këtë gjë. Mendoj se është një stil me të cilin nuk fitohen titujt”, theksoi Bryant.

Përgjigjja e Hardenit erdhi pas ndeshjes ndaj Phoenix, ku shënoi 44 pikë: “Kemi shumë mungesa për momentin. Kur të kemi Chris Paul dhe Eric Gordon do të kemi më shumë opsione loje. Ndoshta Bryant ka të drejtë, por nuk kemi lojtarët kryesorë aktualisht”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency