Basketboll

NBA, kualifikohet Denver, Boston Celtics mposht sërish Toronton!

Denver Nuggets ishte skuadra e radhës që siguroi një biletë për në fazën çerekfinale të play-offit dhe për në gjysmëfinalet e konferencës së Perëndimit. Skuadra nga Colorado triumfoi në përballjen e 7-të ndaj Utah Jazz me rezultatin e ngushtë 80-78, duke siguruar kualifikimin 4-3 me ndeshje. Më i miri mbi parket për Denverin ishte Nikola Jokic me 30 pikë 14 rebound dhe 4 asiste. Në fazën tjetër Denver do të ketë përballë Los Angeles Clippers. Ndërkohë në ndeshjen tjetër të mbrëmjes atë për fazën çerekfinale mes Boston Celtics dhe Toronto Raptors, arriti të triumfonte sërish Bostoni me rezultatin 102-99, falë edhe 34 pikëve të shënuar nga Jason Tatum.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency