Basketboll

NBA, Lakers mposhtin Bucks me dy fantastikët!

Ishte një mbrëmje me shumë sfida në NBA, ku padiskutim spikat fitorja e Los Angeles Lakers ndaj Milwaukee Bucks. Kryesuesit e konferencës së Perëndimit mposhtën skuadrën më të mirë të Lindjes dhe ekipin që ka bërë më mirë deri tani në këtë sezon me rezultatin 113-103. Diferencën edhe në këtë sfidë e bëri dyshja LeBron James-Anthony Davis. Mbreti James koleksionoi në total 37 pikë 8 rebound dhe 8 asiste ndërsa Davis regjistroi 30 pikë dhe 9 rebound. Në krahun tjetër e bëri siç duhet punën e tij Giannis Antetokounmpo, por greku i cili koleksionoi 32 pikë, 11 rebound dhe 6 asiste nuk e bëri siç duhet punën e tij. Në ndeshjet e tjera të mbrëmjes u regjistruan këto rezultate.

Washington Wizards-Atlanta Hawks 118-112

Brooklyn Nets-San Antonio Spurs      139-120

New York Knicks-Oklahoma City Thunder 103-126

Boston Celtics-Utah Jazz                      94-99

Chicago Bulls-Indiana Pacers               102-108

Minnesota Timberwolves-Orlando Magic  118-132

Neë Orleans Pelicans                            110-104

Dallas Mavericks-Memphis Grizzlies   121-96

Phoenix Suns-Portland Trail Blazzers   127-117

Los Angeles Lakers-Milwaukee Bucks  113-103

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency