Basketboll

NBA me dyer të mbyllura, LeBron: Unë nuk luaj pa tifozë!

“Unë luaj basketboll për shokët e mi dhe për tifozët. Mund të bëjnë çfarë të duan, por unë nuk luaj basketboll pa tifozë”. Fjalë këto të LeBron James i cili ka mbajtur një pozicion të qartë lidhur me idenë e organizatorëve që ndeshjet e NBA për një periudhë të caktuar të luhen pa tifozë, për shkak të emergjencës nga koronavirusi që tashmë ka prekur edhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ylli i Lakers menjëherë pas fitores ndaj Bucks ka shprehur mendimin e tij lidhur me këtë çështje duke e bërë të qartë se ai nuk zbret mbi parket pa tifozë.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency