Basketboll

Nba, Oklahoma tregon dhëmbët, humbet Cleveland

Oklahoma e yjeve si Westbrook, Anthony e George tregon dhëmbët në ndeshjet parasezonale të Nba duke u konfirmuar si nga skuadrat që do të luftojnë për titull në sezonin e ri. City Thunder triumfuan në transfertën e Pepsi Center përballë Denver Nuggets me shifrat 96-86 duke koleksionuar suksesin e 3-t radhazi. Humbet në shtëpi Cleveland Cavaliers.

Nënkampionët e Nba nuk i bënë dot ballë Chicagos që fitoi lehtësisht 108-94. Mesa duket largimi i Kyrie Irving për te Boston Celtics gjatë kësaj vere po ndihet te skuadra nga Ohio. Ndërkohë nuk humbje pësuan edhe San Antonio e Los Angeles Lakers që u mposhtën respektivisht nga Orlando Magic dhe Utah Jazz.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency