Basketboll

NBA, Portland fiton në transfertë dhe barazon serinë ndaj Denver!

Ishte vetëm një ndeshje në mbrëmjen e NBA, pikërisht gjysmëfinalja e Perëndimit mes Denver Nuggets dhe Portland Trail Blazzers. Në sfidën e dytë mes tyre të zhvilluar sërish në Pepsi Center të Colorados, skuadra nga Oregoni bëri goditjen e madhe duke triumfuar me rezultatin 97-90 dhe duke barazuar në 1-1 serinë. Tashmë Portland do të mundohet të shfrytëzojë avantazhin që i jep parketi i saj në dy ndeshjet e rradhës për të hedhur një hap të madh drejt finales së Perëndimit.McCollum me 20 pikë 6 asiste dhe 6 rebound ishte basketbollisti më i mirë ndeshjes dhe ai që udhëhoqi Trail Blazzers drejt kësaj fitoreje shumë të rëndësishme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency