Basketboll

NBA zbardh kalendarin, LeBron James më 21 nëntor kundër Cavs

NBA ka publokuar kalendarin e ndeshjeve për sezonin e ardhshëm. LeBron James, tashmë pjesë e Los Angeles Lakers, do të zbresë për herë të parë mbi parket si kundërshtar i Cleveland Cavaliers, më 21 nëntor, në Los Angeles. Rikthimi i Kawhi Leonard me uniformën e Toronto Raptors në San Antonio do të ndodhë me 3 janar. “Mbreti” James do të sfidojë Golden Statë Warriors për Krishtlindje në tansfertë, më pas në shtëpi të hënën e tretë të janarit, më 2 shkurt në Oakland dhe e fundit në Staples Center më 4 prill.

Nuk do të luhet më 22 nëntor, për Ditën e Falënderimeve dhe më 24 dhjetor dhe më 8 prill.

Sezoni i rregullt nis më 16 tetor dhe mbyllet më 10 prill.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency