Lajme

Ndahet nga jeta mamaja e Klopp, por tekniku nuk shkon dot në Gjermani

Mamaja e Jurgen Klopp është ndarë nga jeta në moshën 81-vjeçare, megjithatë tekniku i Liverpoolit nuk ka mundur të udhëtojë drejt Gjermanisë për të marrë pjesë në ceremoninë e varrimit.

Kjo pasi Gjermania ka bllokuar hyrjen e personave nga Britania e Madhe, për shkak të situatës së rënduar nga koronavirusi dhe në këtë mënyrë Klopp është detyruar të mos fluturojë drejt vendlindjes për t’i dhënë lamtumirën e fundit mamasë së tij.

“Ajo ka qenë gjithçka për mua. Një mama e vërtetë, në kuptimin e plotë të fjalës. Si një e krishterë e devotshme, e di që ajo është në një vend më të mirë tani dhe për shkak të kohëve të tmerrshme që po jetojmë, nuk kam udhëtuar drejt Gjermanisë. Megjithatë sapo të lejohet qarkullimi, do t’i bëjmë një ceremoni përkujtimore të denjë për të”, u shpreh Klopp.

Ndërkohë edhe klubi i Liverpoolit i shprehu ngushëllimet trajnerit gjerman me himnin zyrtar “You will never walk alone”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency