Lajme

Ndarja nga jeta e Vokrrit, reagon edhe klubi turk Fenerbahce

Eksperienca në klubin turk të Fenerbahces ishte një nga arritjet më të mëdha të Fadil Vokrrit, në karrierën e tij si futbollist. Kreu i FFK-së, i ndarë nga jeta në mënyrë të papritur mëngjesin e sotëm, ka luajtur me klubin turk në vitet 1990-1992, ku në 43 ndeshje, shënoi 13 gola.

Sapo është mësuar lajmi për ndarjen nga jeta të tij, klubi i Fenerbahces ka reaguar menjëherë në faqen zyrtare, ku ka shprehur ngushëllimet familjarëve të Vokrrit, për humbjen e tij.

“Ne jemi thellësisht të pikëlluar, pasi mësuam se kreu i Federatës së Futbollit në Kosovë dhe njëkohësisht ish lojtari ynë në vitet 1990-1992, është ndarë nga jeta në spital, mëngjesin e sotëm. Duam t’i shprehim ngushëllimet më të thella familjarëve dhe miqve të tij, dhe t’u themi se ndajmë të njëjtin pikëllim me ta”, thuhet në komunikatën e klubit turk.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top