Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Ndërhyrja e Bellingham në derbi, Correa probleme me ligamentin e gjurit

Atletico Madrid humbet Angel Correa. Sulmuesi argjentinas, i cili u dëmtua nga Jude Bellingham në minutat e fundit të derbit të luajtur të dielën, iu nënshtrua vizitave më të specializuara mëngjesin e kësaj të marte.

Sipas njoftimit të klubit të Atleticos, vizitat “konfirmuan dëmtimin në ligamentin e gjurit në gradën e parë.”

Lexo edhe: 

Ndërkohë bëhet me dije se lojtari ka bërë punë individuale në seancën e sotme dhe gjendja e tij do të vlerësohet dita-ditës.

Lajme të tjera

Serie A

Aventura e Walter Mazzarrit te Napoli mundtë quhet e përfunduar. Barazimi mes vuajtjesh ndaj Genoas në fundjavë ka bërë që De Laurentiis të humbë...

Kategoria Superiore

Kukësi ndryshoi për të katërtën herë trajnerin, kur deri më tani janë zhvilluar vetëm 24 javë.Verilindorët e nisën sezonin me Rraman Hallaçin, e vijuan...

Champions League

Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë interesante, gjatë së cilës “harron” për disa momente modestinë. Gjithsesi, 30-vjeçari meriton çdo lëvdatë, pasi është ai truri...

Kategoria Superiore

Erbim Fagu do të jetë trajneri i ri i Tiranës. Pas largoi Julian Ahmatajn, presidenti Refik Halili ka marrë vendimin për t’i besuar stolin...