My Video

Ndërhyrje për burg, dëmtim horror për ish-in e Barcelonës (pamjet)

Dëmtim horror për ish-sulmuesin e Barcelonës dhe Los Angeles Galaxy, Giovano dos Santos, aktualisht pjesë e Club America në Meksikë. 30-vjeçari u largua mes dhimbjesh dhe frikës nga fusha në përballjen e nxehtë me Gudalajaran, pas një përplasjeje me kundërshtarin Besino.

Nga pamjet duhet qartë se futbollisti i Guadalajaras, me një kohë vonesë në ndërhyrje dhe me taka të ngritura, i shkaktoi një çarje të thellë dos Santosit pak mbi gju. Kryesori nuk heziton dhe nxjerr kartonin e kuq, ndërsa dos Santosi, pasi mori ndihmën e parë, u largua me barelë nga fusha.

Dëmtimi i rëndë i Giovani dos Santos e kalo në plan të dytë rezultatin e ndeshjes (Club America fitoi 4-1, ndërsa Guadalajara e mbylli takimin me 9 futbollistë).

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency