Basketboll

Nderohet Kobe Bryant, Lakers tërheqin numrat 8 dhe 24

Një mbrëmje e e veçantë në NBA, e mbushur me plot 10 sfida plot rivalitet. Gjithsesi, vëmendja kryesore ishte në “Staples Center” të Los Angelesit, ku Lakers dhe i gjithë kampionati amerikan i basketbollit i bënë homazh një legjende si Kobe Bryant, duke tërhequr dy numrat që “Black Mamba” ka patur në fanellë gjatë karrierës së tij të përjteshme te “liqenorët”, 8-ën në fillimet e karrierës, dhe numrin 24.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency