Basketboll

Ndërprenë derbin e basketbollit, gjobiten 14 tifozë bardheblu

Masë ndëshkimore me gjobë për 14 tifozë të skuadrës së Tiranës, të cilët u bënë protagonistë për ndërprerjen e takimit të basketbollit në derbin e kryeqytetit, që u luajt më 27 tetor në “Farie Hoti ”.

10 deri 15 mijë lekë gjobë ka qenë masa administrative e Policisë së Tiranës, por jo vetëm kaq. Individët e skeduar si të dhunshëm, janë përfshirë në një listë të sezë dhe nëse përsëritin veprimet e tyre, do t’u ndalohet deri në 2 vjet hyrje nga ambientet sportive.

Policia Shetit duket se po kthen në realitet atë që kishte premtuar kohë më parë dhe që ishte kaq shumë e nevojshme për të sensibilizuar ultrasit që shkaktojnë trazira në përballjet sportive.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency