Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Ndërprerja e Leeds-Arsenal, spostohen kanalet e transmetimit të Liverpool-Manchester City dhe Union Berlin-Dortmund

Ndeshja e raundit të 11-të të Premier League mes Leeds United dhe Arsenal është ndërprerë vetëm më pak se dy minuta nga fillimi për shkak të problemeve me energjinë elektrike dhe problemeve  komunikimit të arbitrit të ndeshjes me dhomën e VAR.

Si pasojë ndeshja e ndërprerë prej më shumë se një ore sapo të rikthehet do të vazhdojë të transmetohet në “SuperSport 2”.

Ndikuar nga kjo ndërprerje super sfida e javës në Premier League, Liverpool-Manchester City që nis në orën 17:30 do të spostohet për t’u transmetuar ekskluzivisht në “SuperSport 3”.

Ndërsa Union Berlin-Borussia Dortmund që po ashtu nis në orën 17:30 do të jepet ekskluzivisht në “SuperSport 4”.

 

 

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...