La Liga

Ndërprerja për shkak të koronavirusit, edhe Barça mendon ndaljen e pagesave

Ndërprerja e futbollit për shkak të përhapjes me shpejtësi të koronavirusit u ka shkaktuar dëme të shumat ekonomike klubeve të futbollit, që së fundi po mendojnë si të “digjen” sa më pak dhe një ide është ajo e ndërprerjes së pagave për kohën që futbollistët nuk luajnë.

Së fundi, sipas mediave katalane, edhe në klubin e Barcelonës po mendojnë që të mos paguajnë lojtarët për periudhën që ata nuk do të jenë në aktivitet, që llogaritet rreth një muaj, nëse rinisja e stërvitjes do të bëhet në afatet e parashikuara.

Natyrisht që nëse gjithçka miratohet, atëherë klubi katalan do të mund të kursente shifra të majme, pasi për disa prej futbollistëve paguhen shifra rreth 1 milionë euro në muaj, ndërsa Lionel Messi merr shumë më tepër se kaq.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency