Rusi 2018

Ndërpreu finalen e Botërorit, aktivisti i “Pussy Riot” rëndë në spital

Piotr Verzilov, një eksponent njëkohësisht bashkëshorti i një prej anëtareve të “Pussy Riot” (grup muzikor anti-Putin), është shtruar me urgjencë në spitalin toksikologjik të Moskës në gjendje të rëndë shëndetësore. Lajmi u dha nga një prej vajzave të grupit, Veronika Nikulshina. Sipas bashkëshortes së Verzilov, Nadia Tolokonnikova, ai mund të jetë helmuar për shkak të qëndrimeve të tij kundër regjimit të Putinit. Verzilov dhe tre anëtarë të Pussy Riot pushtuan fushën gjatë finales së Botërorit Francë-Kroaci, të veshur si policë. Ata protestonin kundër presidentit të Rusisë, Vladimir Putin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency