Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Ndeshja e Champions League me Ludogorets, Ballkani: Biletat shiten edhe në Prishtinë

Ballkani do të përballet këtë të martë me Ludogorets në “Fadil Vokrri”, takim i vlefshëm për Champions League.

Në prag të kësaj sfide klubi nga Suhareka ka bërë me dije tifozët e vetë se biletat do të shiten edhe në kryeqytetin e Kosovës, në Prishtinë.

Lexo edhe:

“BILETAT EDHE NË PRISHTINË!🧡

Të gjithë të interesuarit në kryeqytet, për t’u pajisur me biletat e vlefshme për ndeshjen kualifikuese të Ligës së Kampionëve, ndërmjet BALLKANIT dhe Ludogorets, mund t’i sigurojnë ato që nesër (e hënë), te hyrja VIP1 –  zyra e mediave, brenda stadiumit “Fadil Vokrri”, nga ora 09:00 deri në 17:00. Siguroje vendin tënd dhe të afërmve tuaj, për ta përkrahur kampionin e Kosovës”-shkruan Ballkani në rrjetet sociale.

Ndërkohë për të gjithë ata që nuk kanë mundësi ta ndjekin nga afër këtë përballje, ndeshja Ballkani-Ludogorets do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në “SuperSport 2” duke nisur nga ora 20:45.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...