Futboll

Ndeshjet ne SuperSport, Reali pret Eibarin në Premier spikat Tottenham – Liverpool

Në Spanjë, pas fitores 2-0 së Barcelonës në “Camp Nou” me Malagan, vëmendje shkon për takimin Real Madrid – Eibar. Në orën 20:45 ekipi i Zinedine Zidane duhet të heqë dyshimet që janë ngritur përsa i përket ndeshjeve në “Santiago Bernabeu” dhe sigurisht do të kërkojë patjetër fitoren për të mos lëjuar një shkëputje më të madhe të Barcelonës. Ndërkohë, në orën 16:15, me interes pritet gjithashtu edhe sfida Celta Vigo – Atletico Madrid. Në orën 18:00 në kanalin Eurosport 2 të apasionuarit e futbollit gjerman mund të shijojnë duelin Wolfsburg – Hoffenheim, ndërsa në orën 17:00 Anglia mban frymën për ndeshjen e Wembley-t në Premier League, Tottenham Hotspur – Liverpool, ndërkaq në Supersport një vend të vecantë e zë edhe Eredivisie, që në orën 14:30 ofron ndeshjen më të zjarrtë dhe më të ndjerë, klasiken e kampionatit holandez Feyenoord – Ajax.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency