Serie A

Ndihet i tradhëtuar nga Milani, Locatelli projekton “hakmarrjen”!

Manuel Locatelli ndihet i tradhtuar nga Milani. Mesfushori 21-vjeçar i cili u largua verën e kaluar nga kuqezinjtë u shpreh hapur se kuqezinjtë e braktisën duke mos i dhënë asnjë shans madje e huazuan tek Sassuolo që ka të drejtën e blerjes. Lojtari italian zbuloi se ka vuajtur largimin madje edhe ka derdhur lot por falë De Zerbit dhe Sassuolos tani ndihet një tjetër lojtar ndërsa është gati t’i thotë po edhe interesimit të fundit nga ana e Juventusit në verën e ardhshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency