Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Ndihmësit të Guardiolës i humb babai në Stamboll

Ndihmësi i Pep Guardiolës, italiani Enzo Maresca nuk arriti ta shijojë si duhet triumfin e Manchester City-t në Ligën e Kampionëve, pas fitores minimale 1-0 ndaj Interit.

Kjo pasi babai i tij është zhdukur pa gjurmë në Stamboll dhe policia turke është vënë në lëvizje për ta gjetur. Babai i Marescës ishte pranë stadiumit para ndeshjes, por më pas nuk dihet nëse ia doli të hyjë brenda apo jo.

Lexo edhe:

Pas sfidës, ndihmësi i Guardiolës provoi të lidhej me të, por ishte e pamundur, teksa vuri menjëherë në alarm forcat e policisë turke për ta gjetur.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...