IPKO Superliga

Ndizet “Fadil Vokrri”, luhet Prishtina-Ballkani, një duel për kreun!

Java e 20-të e IPKO Superligës së Kosovës kulmon me duelin Prishtina-Ballkani. Në kryeqytet do të përballen kryesuesit e klasifikimit me rivalin e tyre më të rrezikshëm në garën për titull. Ballkani për momentin ndan vendin e parë me Dritën që ka luajtur një ndeshje më shumë, ndërkohë që Prishtina që në 2020-ën regjistron vetëm fitore, ka 3 pikë më pak. Blend Baftiu dhe Arbër Hoxha dy prej talenteve të Ballkanit do të sfidojnë ish-skuadrën e tyre pasi në të kaluarën kanë qenë pjesë e Prishtinës. Stadiumi Fadil Vokrri në orën 17:00 do të jetë i mbushur plot e për plot për faktin se në fushë do të zbresin dy skuadra që synojnë titullin. Më herët në orën 13:00 në Supersport do të transmetohen dy takime të tjera të javës së 20-të të IPKO Superligës së Kosovës. Dukagjini-Gjilani dhe Feronikeli-Trepça ’89 janë dy sfida të tjera që nuk duhen humbur. Gjilani dhe Feronikeli janë dy skuadrat favorite për të marrë tre pikët edhe pse Dukagjini dhe Trepça ’89 janë bërë skuadra të paparashikueshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency