Merkato

Ndizet merkatoja për Genoan, prezantohen dy afrime të reja

Në pritje të startit të kampionatit italian, që do të ngrejë siparin pasditen e sotme Genoa ka zyrtarizuar afrimin e dy futbollistëve të tjerë sot, duke kompletuar edhe më shumë organikën në dispozicion të trajnerit Rolando Maran.

Kështu mëngjesin e sotëm klubi ligur njoftoi arritjen e marrëveshjes për transferimin e fantazistit kroat Marko Pjaca. Ky i fundit vjen nga Juventusi me formulën e huazimit deri në qershorin e vitit të ardhshëm.

Pak minuta më vonë, drejtuesit e klubit kuqeblu zyrtarizuan edhe afrimin e mbrojtësit anësor italian Davide Zappacosta, i cili vjen në huazim nga londinezët e Chelsea-t, të cilët kanë edhe kartonin e mbrojtësit.

Pas një sezoni në huazim te Roma, ku për shumë muaj qëndroi jashtë fushave për shkak dëmtimi, Zappacosta do të provojë ringritjen nga Genoa, një klub që këtë sezon vjen me të tjera pretendime dhe jo më mbijetesën, si në vitet e fundit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency