La Liga

Ndjehet keq ditën e prezantimit, mbrojtësi i Realit ndërpret konferencën

Që prej rikthimit të Zinedine Zidane, Eder Militao ishte futbollisti i parë që nënshkroi me Realin e Madridit, por prezantimi zyrtar u bë vetëm sot, pasi futbollisti përfundoi angazhimin me Brazilin në Kupën e Amerikës.

Qendërmbrojtësi pozoi në krah të presidentit madrilen Florentino Pereaz dhe më pas u ul në sallën e konferencave të klubit, për t’iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve të pranishëm, por këtu jo gjithçka shkoi mirë.

Kjo pasi në një moment Militao nuk po ndjehej mirë dhe humbi përqendrimin, duke kërkuar me mirësjellje, që konferenca për shtyp të ndërpritej dhe më pas u largua në ambientet e brendshme të klubit.

Për 21-vjeçarin Reali i Madridit pagoi 50 milionë euro në arkat e Portos, ndërsa Militao tani do të nisë pushimet verore, për t’u rikthyer në fund të muajit në Madrid dhe për të nisur punën nën urdhrat e Zinedine Zidane.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency