Gossip

“Ndjesë president”, sulmuesi italian i jep leksione padeli Al Khelaifit

Është kohë pushimesh dhe shumë njerëz të futbollit kanë përfunduar në brigjet spanjolle të Ibizës. Pikërisht aty ka shkuar edhe presidenti i PSG-së, Nasser Al Khelaifi, që ka zgjedhur të kalojë kohën e lirë, duke luajtur padel me ish sulmuesin italian, Marco Borriello, aktualisht drejtor sportive i UD Ibizas.

Megjithëse futbollist, italiani ka treguar mjeshtërinë e tij edhe në padel, pasi e ka mposhtur me rezultatin e pastër 3-0 kreun e PSG-së dhe nuk ka ngurruar të shpërndajë rezultatin edhe në rrjetet sociale.

“Ndjesë president! 3-0”, ka shkruar Borriello, duke postuar edhe një foto me numrin një të klubit parizien, nga fusha e padelit.

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

La Liga 2022/2023

PWDLGFGADifPts
1Villarreal
1
1
0
0
3
0
+3
3
2Atletico Madrid
1
1
0
0
3
0
+3
3
3Real Betis
1
1
0
0
3
0
+3
3
4Real Madrid
1
1
0
0
2
1
+1
3
5Osasuna
1
1
0
0
2
1
+1
3
6Real Sociedad
1
1
0
0
1
0
+1
3
7Valencia
1
1
0
0
1
0
+1
3
8Celta de Vigo
1
0
1
0
2
2
0
1
9Espanyol
1
0
1
0
2
2
0
1
10Rayo Vallecano
1
0
1
0
0
0
0
1
11Barcelona
1
0
1
0
0
0
0
1
12Mallorca
1
0
1
0
0
0
0
1
13Athletic Club
1
0
1
0
0
0
0
1
14Sevilla
1
0
0
1
1
2
-1
0
15Almeria
1
0
0
1
1
2
-1
0
16Cadiz
1
0
0
1
0
1
-1
0
17Girona
1
0
0
1
0
1
-1
0
18Elche
1
0
0
1
0
3
-3
0
19Getafe
1
0
0
1
0
3
-3
0
20Real Valladolid
1
0
0
1
0
3
-3
0


To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency