Serie B

Ndoji sërish protagonist, shënon dhe shmang humbjen e Brescias

E nisi me një karton të verdhë që në minutën e 19’, gjë që pritej të kushtëzonte mënyrën e lojës së Emanuele Ndojit, por mesfushori i Kombëtares Shqiptare uy bë protagonist për Brescian, në transfertën ndaj Padovës.

“Dallëndyshet” që kryesojnë Serinë B, luanin sot në transfertë ndaj vendit të fundit të renditjes, por e panë veten në disavantazh në minutën e 57’, pas golit të shënuar nga Mazzocco.

Megjithatë ishte mesfushori i kuqezinjve, Emanuel Ndoji, që në minutën e 78’ riktheu baraspeshën, duke shënuar një gol mjaft të bukur. Ky është goli i dytë sezonal për Ndojin me fanellën e Brescias, skuadër në të cilën mesfushori ka qenë një titullar i padiskutueshëm, thuajse në të gjitha takimet.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency