Kupa e Shqiperise

Ndreca: Duam Europën, nuk ka rëndësi nëse vjen nga kampionati apo Kupa

Edison Ndreca ishte një nga më të mirët në fushë për Bylisin në sfidën ndaj Laçit. Lojtari i dalë pikërisht nga akademia e kurbinasve në prononcimin e tij për Supersport theksoi se skuadra ballshiote arriti një fitore të madhe, teksa shtoi se kualifikimi në kompeticionet europiane është objektivi kryesor i Bylisit në këtë sezon.

“Një fitore e madhe, por asnjë gjë nuk ka mbaruar. Kemi dhe një ndeshje kthimi. Ne do bëjmë maksimimin. Ne si Bylis kemi forcën e grupit. Do të vazhdojmë të besojmë te forca e Bylisit. Shpresoj që të kapim Europën, qoftë nga Kupa, qoftë nga kampionati. Rëndësi ka ta arrijmë, qoftë nga Kupa apo nga kampionati. Jemi sulmuar në ndeshjet e fundit, nga arbitrat, nuk e di me dashje apo pa dashje. Kjo ka ndikuar në nervozizmin e skuadrës. Gjithshesi ne do të bëjmë maksimumin”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency