Kategoria Superiore

Ndreu: E vështirë të fitosh ndaj Lushnjës, mungesat ndikuan

Ramadan Ndreu i gëzohet pikëve por jo paraqitjes së skuadrës së tij. Kamza fitoi me shumë vështirësi 2-1 ndaj Lushnjës se vendit të fundit, një kundërshtar që trajneri i skuadrës nga periferia e kryeqytetit nuk e konsideron aspak të lehtë.

“Të gjitha skuadrat do ta kenë të vështirë të fitojnë kundër Lushnjës. Ata nuk kanë presion si të tjerët dhe këtë po e tregojnë të gjitha ndeshjet. Pësuam një gol aksidental dhe vetëm dy herë shkuam te porta në pjesën e parë. I ndjemë shumë mungesat e Fushtar dhe Arrabal. Kjo ishte një ndeshje e vështirë nga ana psikologjike, është vështirë t’i japësh skuadrës një implus ndaj të dobëtëve. E rëndësishme është që morëm tre pikë të vlefshme.”

Ndreu shpjegoi edhe arsyen se përse nuk festoi në rastin e golit të dytë që ishte ai i avantazhit për Kamzën.

“Jam i kënaqur me 2-1 por e kisha parashikuar, puna më e madhe gjatë javës ishte nga ana psikologjike. Lushnja luan mirë edhe pse s’ka pikë. Është e vështirë të bindësh lojtarët që s’ka ndeshje të lehta. Nëse nuk i jep vlerësimin e duhur, vuan si ne sot.Isha i emocionuar se e kisha shumë frikë këtë ndeshje, kam eksperiencë në këtë gjë. Në këtë sezon kemi zhvilluar dy ndeshje të dobëta, të dyja ndaj Lushnjës.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency