Kategoria Superiore

Ndreu: Faulli që solli golin nuk ishte, gjyqtari na dëmtoi!

Trajneri i Kastriotit Ramadan Ndreu kishte rezerva për gjykimin në analizën që i bëri ndeshjes ndaj Teutës të cilën skuadra e tij e humbi me rezultatin minimal 0-1. Numri 1 i stolit krutan, theksoi se gjyqtari ndikoi në rezultati pasi faulli i Teutës i cili u shndërrua në gol nga Bregu nuk ishte.

“Në gjithë kampionatin ka qenë arbitrim i rregullt, kurse sot nuk më pëlqeu. Ishte një faull i paqenë. I kam thënë arbitrit që kujdes me ata që simulojnë.Nuk ia vlen ta zgjasim, nuk ishte faull. Aq është futbolli, një episod vendos. Skuadra bëri ndeshje të mirë, po vuajmë mungesat e titullarëve. Ata që futëm sot janë të rinj që vetëm luftojnë dhe nuk përballojnë kundërshtarë të fortë si Teutës. Presim të plotësohemi dhe të përmirësohemi në vazhdim”.

“Merkato? Nuk është se ma përmirëson merkato skuadrën. Grupin e kam, problemin e kam tek ata që më mungojnë. Nëse vjen ndonjë që plotëson grupin, ok do të jetë”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency