Abissnet Superiore

Ndreu: Jemi dobët fizikisht, do vuajmë shumë në javët e para!

Kastrioti i mund sot me shifrat 0-2 nga Dinamo. Trajneri i ekipit krutan, Ramadan Ndreu pas ndeshjes foli për Super Sport dhe paralajmëroi vuajtje të tjera pas kësaj humbje.

“Pësuam shumë shpejt. Edhe vjet i kemi vuajtur ndeshjet e para, na janë dukur miqësore. Nuk kemi pasur kohë për të përgatitur skuadrën. Kanë ardhur lojtarët me shumë vonëse dhe nuk kemi fizikisht dhe taktikisht në nivel. E kam thënë se do vuajmë në këto ndeshje të para derisa të hyjmë në ritëm. Pjesa më e madhe janë të rinj dhe nuk e kuptojnë se loja nis në sekondën e parë dhe pëson gol. Hasani ka nevojë për kohë dhe vjen pas dëmtimit, do shumë kohë që të kapë ritmin e skuadrës”.

“Kemi nivel, por na mungon gjendja fizike. Me vazhdimin e javëve do përmirësohemi, kemi nivel dhe besoj te djemtë e mi“, tha Ndreu.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency