Kupa e Shqiperise

Ndreu: Jemi skuadër e brishtë, lojtarët e stolit janë larg nivelit të titullarëve

Kastrioti zhgënjeu në Kupë, pasi u mposht 5-0 nga Teuta, ndërsa trajneri Ramazan Ndreu pranoi se lojtarët e stolit treguan se nuk ishin në lartësinë e titullarëve dhe theksoi se skuadra do të përqendrohet te mbijetesa.

E kishit nisur mirë kampionatin, por çfarë ndodhi sot që pësuat 5 gola?
Duke u fokusuar më shumë tek kampionati, menduam të aktivizonim disa futbollistë të rinj, që me thënë të vërtetën, presim të jenë ndihma e parë në kampionat. Jam shumë i zhgënjyer, pasi ishte momenti që ata lojtarë që iu dhamë besimin, sot të bënin mirë, për të qenë shumë afër 11-shes së parë. Një humbje e pajustifikueshme!”

Duke parë ndryshimet e shumta në formacion, duket se Kupa nuk ka qenë objektiv i Kastriotit…
Klubi ka disa objektiva dhe jo se nuk e kishim objektiv kupën, por kemi parë që ky kampionat do të jetë shumë i vështirë me dy ndeshje në javë. Në ndeshjen me Laçin na u dëmtuan dy lojtarët kryesorë, dy brazilianët dhe të tjerët kishin pak probleme fizike. Duke e parë në këtë këndvështrim, nuk i kemi aspak në gjendje lojtarët sepse ne jemi një skuadër e brishtë nuk arrijmë dot që të kemi një pankinë që të na garantojë të gjithë kampionatin. Sot u dhamë mundësi edhe lojtarëve të tjerë dhe sot e kuptuam që nuk e kemi kapacitetin për të përballuar dy kompeticione.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency