Kategoria Superiore

Ndreu: Kamza tregoi karakter dhe grintë

Ramadan Ndreu i gëzohet një fitoreje shumë të rëndësishme të Kamzës në transfertë me Luftëtarin, pasi edhe me 10 lojtarë në fushë ekipi i tij gjeti forca për ta mposhtur kundërshtarin.

“Kartoni i kuq është gjë që ndodh, por ishte gabim shumë i rëndë dhe na prishi rrjedhën e lojës. E kuptuam vonë që loja vazhdon edhe me 10 lojtarë, pasi mund ta mbyllnim ndeshjen që më parë. Kishim 4 mungesa shumë cilësore sot. Kartoni i kuq na çorientoi, megjithatë kjo skuadër tregoi se ka karakter, grintë dhe potencial. Në minutat e fundit treguam se kishim ende fuqi për të vrapuar. Përgëzime Fukuit që tregoi një formë shumë të mirë.”

Për shpërblimin e premtuar nga presidenti Naim Qarri, Ndreu sqaroi:

“Nuk ka rëndësi shpërblimi, por karakteri që tregon ekipi në pjesën e dytë në çdo ndeshje. Edhe pse me 10 vetë, në fund rrezikuam 4-5 herë para portës.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top