Abissnet Superiore

Ndreu: Kjo skuadër po tregon shpirt të lartë gare

Trajneri i Kamzës Ramadan Ndreu, u gëzohet tri pikëve ndaj një emri të madh të futbollit shqiptar, sic është Vllaznia. Shpirti i garës, sidomos në momentet e fundit, është ajo që e dallon skuadrën debutuese në Superiore.

“E merituam fitoren, pavarësisht mungesave. Në 5 takime në pjesën e parë nuk kemi shënuar e ndoshta lojtarët kanë frikë të përballen me ekipet e Superiores. Reparti i mbrojtjes, duke përjashtuar 10 minutat e para, e bëri shumë mirë detyrën. Jemi me këmbë në tokë. Kam besim te kjo skuadër, kemi marrë lojtarë me shpirt gare. Sidomos në 20 minutat e fundit nuk pajtohen me rezultatin dhe kërkojnë maksimumin.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency