Abissnet Superiore

Ndreu: Luajtëm vetëm pjesën e parë, kemi nevojë për kohë!

I zhgënjyer Ramazan Ndreu. Në intervistën për Supersport, trajneri i Kastriotit e analizoi kështu humbjen ndaj Kukësit.

“Ndryshe nga ndeshja e parë, sot në gjysmën e pjesës së parë e kishim lojën në kontroll. Pjesa e parë në përgjithësi ishte e mirë. Kishim edhe një rast për penallti. Ndërsa pjesa e dytë, ndikuan problemet e lojtarëve që kemi marrë. Lojtarët në qendër të mbrojtjes ishin shumë të ngathët. U munduam ta freskonim skuadrën për ta ulur ritmini, por nuk ishim në gjendje ta bënim. Në analizë iu kam bërë të ditur lojtarëve që të jenë pragmatis. Dhe sot kjo na penalizoi”.

“Fati jonë vjet ishte që u shty kampionati, na dha kohë të përmirësohemi. E nisim gjithmonë me vonesë. Kjo të jep mangësi, skuadra do kohën e vetë, për tu kolauduar, për tu bërë aktive dhe me grintë. Vjet në fazën e parë dhe të dytë ishim shumë mirë, ndërsa më pas na u largua shumë lojtarë plus dëmtimet. Ka shumë elementë që na çuan poshtë. Nëse e kemi kohën e mjaftueshëm, them që do të përmirësohemi shpejt, ka lojtarë me nivel. Problemi është koha”, u shpreh Ndreu.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency