Kategoria Superiore

Ndreu: Partizani kundërshtar i fortë, marrim të paktën një pikë

Pas zhgënjimit të pësuar ndaj Kukësit, Kastrioti përballet me Partizanin, një ndër skuadrat më të forta të këtij kampionati. Në kampin krutan trajneri Ramadan Ndreu kërkon kujdes maksimal nga skuadra e tij, duke i kujtuar se tani për Kastriotin nuk ka më vend për gabime.

“Në ndeshjen me Partizanin, na del për detyrë të jemi të kujdesshëm, pasi kemi përballë një kundërshtar që është ndër më të mirët, çka edhe ne na motivon më shumë. Kam besim se të gjithë lojtarët e vlerësojnë këtë ndeshje dhe japin maksimumin, tregohen të thjeshtë dhe duhet të mendojnë që në këto ndeshjet e fundit nuk ka vend për gabime, koha vjen gjithnjë duke u zvogëluar, ndaj duhet të jemi të kujdesshëm”, u shpreh Ndreu.

Pavarësisht diferencave në organikë, Ndreu shpreson që skuadra e tij të gjejë shpirtin e duhur të garës dhe sakrificës, pikërisht atë që e ka bërë të marrë rezultat përballë çdo kundërshtari në këtë kampionat, teksa e konsideron edhe barazimin brenda objektivave të skuadrës.

“Shkojmë me Partizanin për të marrë minimalja një pikë, jo se jemi të trembur, por luajmë ndaj një skuadre të fortë, e gjithsesi ne jemi ajo skuadër që deri tani kemi treguar se jemi shumë të mirë, pavarësisht lëvizjeve që unë e kam deklaruar që në fillim, që ende se kemi stabilitetin”, deklaroi tekniku krutan.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency